KAMPER i PRZYCZEPA KEMPINGOWA

Zamień furgon w samochód mieszkalny. Każdego ranka będziesz mógł cieszyć się nowym widokiem!

Coraz większą popularność zdobywa w Polsce campervaning, czyli turystyka na 4 kółkach. Przemieszczanie się kamperem daje przede wszystkim niezależność. Możesz samodzielnie ustalić kierunek swojej wycieczki i w każdej chwili zmienić plany, bo wszystko czego potrzebujesz masz ze sobą. Twój samochód to Twój dom. Gdy zgłodniejesz możesz ugotować obiad, a po ciężkim dniu umyć się pod prysznicem i wyspać się w wygodnym łóżku. Czy może być coś piękniejszego niż budzić się z widokiem na strzeliste góry lub urokliwe jezioro?

Campervan, camper lub po prostu kamper to samochód do zastosowań kempingowych.

Prąd

Część mieszkalna wyposażona jest w osobne zasilanie, dzięki czemu nie musisz się martwić, że samochód nie odpali z powodu rozładowanego akumulatora. Istnieją różne rozwiązania: zasilanie zewnętrzne, panele słoneczne lub zasilanie akumulatorowe. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni typ do Twoich potrzeb.

Sanitariaty

Higiena to jedna z pierwszych kwestii, gdy myślimy o kempingu. Podróżowanie kamperem rozwiązuje ten problem. Twój dom na kołach możemy wyposażyć w kabinę prysznicową (oczywiście z ciepłą wodą) oraz toaletę. Brudna woda trafia do specjalnych zbiorników, dzięki czemu wszystkie systemy są ekologiczne.

Kuchnia

Centralną częścią każdego domu jest kuchnia, więc również w Kamperze nie może jej zabraknąć. Dzięki palnikom gazowym przyrządzisz dowolne danie, a zlew tuż obok sprawi że szybko posprzątasz po posiłku. Oczywiście możemy wyposażyć twój samochód również w inne sprzęty, takie jak lodówka czy wyciąg ponad kuchenką.

Sypialnia

Najważniejsze jest wygodne łóżko. Oferujemy różne rozwiązania, takie jak rozkładające się kanapy, łóżko opuszczane spod sufitu lub składane do ściany, a także namioty dachowe. Możesz również chcieć podziwiać z łóżka uroki natury czy to przez otwarte tylne drzwi, czy to przez przeszklony dach. Z reguły, w kamperze może spać od 2 do 4 osób. Materace wykonujemy na wymiar tylko z najwyższej jakości, ekologicznych komponentów.

Meble

Na temat mebli możemy dyskutować godzinami, bo na ich wykonanie mamy bezmiar pomysłów. Możemy wykonać je z tradycyjnych materiałów drewnianych lub z nowoczesnych tworzyw sztucznych. Półki, szafki i schowki to nasza specjalność. Dzięki nim zorganizujesz swój bagaż i nic nie będzie się przemieszczać po samochodzie w czasie jazdy. Wnętrze kampera to pole do popisu od strony zdobniczej. Wykonujemy meble z naturalnego drewna, rzeźbimy, malujemy, lakierujemy, a także ozdabiamy poprzez pyrografię, czyli wypalanie. Używamy materiałów takich jak płyty meblowe, sklejki, blachy, tworzywo ABS, laminaty czy płyty kompozytowe (Kerrock,Staron, Corian ,Rausolid).

WeekendBox

Weekend Box to propozycja dla miłośników wycieczek samochodowych. Pozwala zaspokoić podstawowe potrzeby podczas weekendowego wyjazdu – nocleg, wyżywienie i higienę. Wystarczy, że złożysz tylne siedzenia, rozłożysz trzyczęściowy materac i już możesz wygodnie położyć się po dniu pełnym wrażeń.

Dostępne wymiary podstawowe oraz na zamówienie.

  • WeekendBox Fisherman
  • WeekendBox Party
  • WeekendBox Sport
  • WeekendBox Castom