Zabudowa PODSTAWOWA

Większość marek sprzedaje auta dostawcze bez jakiejkolwiek zabudowy. Podłoga, ściany i nadkola to gołe blachy, które z czasem niszczą się, a w zakamarkach gromadzi się ciężki do usunięcia bród.Ściany i nadkola furgonu łatwo uszkodzić podczas załadunku lub transportu. W wyniku uderzeń często zdarzają się wgniecenia w karoserii. Grozi to utratą gwarancji na lakier lub karoserię, a co gorsza powstawaniem korozji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich wodoodpornych materiałów można zapobiec powstawaniu tego typu uszkodzeń. Standardowo podłogę oraz nadkola wykonujemy z antypoślizgowej płyty o grubości 9/12/15mm. Na życzenie klienta możliwe użycie innych materiałów takich jak blachy, tworzywo ABS, laminaty czy płyty kompozytowe (Kerrock,Staron, Corian ,Rausolid).

W transporcie niezbędne jest prawidłowe zabezpieczenie ładunku. To nie tylko kwestia przepisów, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. By uniknąć przemieszczania się towaru, powszechnie stosuje się pasy transportowe. Wykonujemy montaż uszu i uchwytów do zabezpieczania ładunku pasami, w podłodze i ścianach

Zabudowa WARSZTATOWA

By zwiększyć dostępność swoich usług warsztaty różnych specjalności oferują dojazd do klienta. Każda branża ma inne potrzeby. Innego wyposażenia wymaga mobilny zakład wulkanizacyjny, a innego pracownicy gazowni. Inne narzędzia będą przewozić elektrycy, a inne budowlańcy. Dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najlepiej zrozumieć branżę klienta, konsultujemy projekt, tak by w pełni zaspokoić potrzeby odbiorcy. Przystosujemy wnętrze Twojego samochodu, w taki sposób, aby praca sprawiała przyjemność, a twój zespół był bardziej efektywny.

Wykonujemy szeroką gamę mebli branżowych

 • zabudowa warsztatowa
 • szafki, półki, szuflady, blaty robocze
 • uchwyty na narzędzia
 • platformy na maszyny

Zabudowa SPOŻYWCZA

By zwiększyć dostępność swoich usług warsztaty różnych specjalności oferują dojazd do klienta. Każda branża ma inne potrzeby. Innej zabudowy wymaga samochód rozwożący chleb, a innej mrożonki. Dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najlepiej zrozumieć branżę klienta, konsultujemy projekt, tak by w pełni zaspokoić potrzeby odbiorcy. Przystosujemy wnętrze Twojego samochodu, tak by praca sprawiała przyjemność, a twój zespół był bardziej efektywny.

Wykonujemy szeroką gamę mebli branżowych

 • regały
 • lady
 • chłodziarki, zamrażarki
 • szafki
 • uchwyty
 • przystosowanie do przewozu artykułów spożywczych
 • izolacje termiczne

Zabudowa WYSTAWOWA

Nie ograniczaj się do uczestnictwa w targach branżowych. Specjalnie zaprojektowany samochód pozwoli Ci prezentować swój biznes w wielu miejscach i dotrzeć do nowej rzeszy klientów. Wykonujemy instalacje wystawiennicze z tradycyjnych materiałów drewnianych oraz z nowoczesnych tworzyw sztucznych. Na życzenie klienta możliwe użycie materiałów takich jak blachy, tworzywo ABS, laminaty czy płyty kompozytowe (Kerrock,Staron, Corian ,Rausolid). Z pomocą zaprzyjaźnionej agencji reklamowej zaplanujemy akcję promocyjną Twojego produktu.

Oklejanie folią wylewaną, polimerową i OWV.